MUFC Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MUFC Fórum

A Manchester United Szurkolók Fóruma


2 posters

    Átigazolások

    Poll

    Hova igazolnál a leginkább?

    [ 0 ]
    Átigazolások Vote_lcap0%Átigazolások Vote_rcap1 [0%] 
    [ 0 ]
    Átigazolások Vote_lcap0%Átigazolások Vote_rcap1 [0%] 
    [ 2 ]
    Átigazolások Vote_lcap40%Átigazolások Vote_rcap1 [40%] 
    [ 3 ]
    Átigazolások Vote_lcap60%Átigazolások Vote_rcap1 [60%] 

    Összes szavazat: 5
    gaalzs931209
    gaalzs931209
    Moderátor


    Hozzászólások száma : 54
    Join date : 2010. Apr. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : Ózd

    Átigazolások Empty Re: Átigazolások

    Témanyitás  gaalzs931209 2010-04-14, 00:28

    Hát Berbatovról inkább ne is beszéljünk...
    Eddig sem szerettem, de a Blackburn elleni meccs után az a maradék kis hitem is elszállt vele kapcsolatban...
    Olyan szinten idegesítő az, hogy amikor elesik nem az h felpattan és sprintel tovább... Nem... Elkezdi ütni a földet... Szerintem ilyen játékos nem való egy ilyen csapatba mint az MU.
    Komolyan mondom, én a következő szezonban már nem szeretném MU mezben látni... Csak az a baj, hogy erre elég kevés esély van, mert szerintem nem fognak sorban állni érte a kérők... És azt kell mondanom h meg is értem...
    Totó
    Totó
    Admin


    Hozzászólások száma : 122
    Join date : 2010. Mar. 14.

    Átigazolások Empty Re: Átigazolások

    Témanyitás  Totó 2010-04-13, 23:26

    gaalzs931209 írta:Azt tudom h mindenképpen szükség van egy JÓ csatárra, aki már bizonyított.

    Ha így vesszük, Berbatov - mert gondolom rá gondolsz - is bizonyított anno a Spursben, és előtte a Leverkusenben sem volt rossz. Nekünk egy gyors, dinamikus csatár kell, aki Rooney-val kiegészülve remekül megértené egymást.

    Azt is fontosnak tartanám, hogy azért a mezőnyben is tudjon alkotni valamennyit - mondjuk Berbatov ezt nagyszerűen tudja.
    Totó
    Totó
    Admin


    Hozzászólások száma : 122
    Join date : 2010. Mar. 14.

    Átigazolások Empty Re: Átigazolások

    Témanyitás  Totó 2010-04-13, 23:22

    Hozzátenném, hogy lassan már Edwin sem játszhat minden meccsen, ilyen korban azért már kellenek pihenők, ráadásul a korral előrejárva sérülékenyebb is - ez meglátszik az elmúlt évek elteltével - és ha nincs megfelelő helyettes, akkor szépen állunk.

    De ha veszünk kapust, akkor mindenképp olyat szeretnék, akinek már a holland át tudja adni a tapasztalatait, segítséget tud adni neki (röviden fiatalt), emellett a padot is bírja.
    gaalzs931209
    gaalzs931209
    Moderátor


    Hozzászólások száma : 54
    Join date : 2010. Apr. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : Ózd

    Átigazolások Empty Re: Átigazolások

    Témanyitás  gaalzs931209 2010-04-13, 23:20

    Kérdésedre válaszolva, még én sem láttam játszani Hernandezt. Gólokat láttam tőle, az alapján jónak tűnik, de gólokat sok játékostól lehet összevágni szóval szerintem ez nem perdöntő...
    Hogy kit igazolnék?
    Konkrét neveket nem akarok mondani. Azt tudom h mindenképpen szükség van egy JÓ csatárra, aki már bizonyított. Ezen kívül egy kapus igazolás is jól jönne, mert jövőre még lesz Edwin és Ő meg is oldja, ez kétségtelen, de a későbbiekre is gondolni kell...
    Totó
    Totó
    Admin


    Hozzászólások száma : 122
    Join date : 2010. Mar. 14.

    Átigazolások Empty Re: Átigazolások

    Témanyitás  Totó 2010-04-13, 23:14

    Gaalzs, milyennek látod Hernandezt? Én még nem láttam játszani, nem tudom hogy te voltál-e már ilyen szerencsés.

    Egyébként ha lehetne, kit igazolnál?
    gaalzs931209
    gaalzs931209
    Moderátor


    Hozzászólások száma : 54
    Join date : 2010. Apr. 05.
    Age : 30
    Tartózkodási hely : Ózd

    Átigazolások Empty Re: Átigazolások

    Témanyitás  gaalzs931209 2010-04-09, 18:17

    A Manchester United szerződtette a mexikói Javier Hernándezt a Chivas Guadalajarától.

    A szerződés feltételeiről már korábban megegyezett az angol klub a 21 esztendős játékossal, aki most átesett az ilyenkor kötelező orvosi vizsgálatokon és már csak az hiányzik, hogy megkapja az angol munkavállalási engedélyt.

    A Chicharito becenévre hallgató támadó a nyáron csatlakozik Sir Alex Ferguson csapatához. Az átigazolás összegét egyelőre nem hozták nyilvánosságra a felek, az azonban bizonyos, hogy az ügylet része, hogy az MU egy bemutató mérkőzést játszik a Chivasszal a klub 45 ezres stadionjában.
    Totó
    Totó
    Admin


    Hozzászólások száma : 122
    Join date : 2010. Mar. 14.

    Átigazolások Empty Re: Átigazolások

    Témanyitás  Totó 2010-03-15, 22:03

    Most olvastam, hogy Torres elmegy a Liverpoolból, ha nem erősítenek. Akkor viszont nem lenne rossz lecsapni rá, nekem tetszik a játéka.
    Totó
    Totó
    Admin


    Hozzászólások száma : 122
    Join date : 2010. Mar. 14.

    Átigazolások Empty Átigazolások

    Témanyitás  Totó 2010-03-14, 22:00

    Átigazolások.


    A hozzászólást Totó összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2010-03-17, 01:38-kor.

    Ajánlott tartalom


    Átigazolások Empty Re: Átigazolások

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: 2024-04-27, 00:31